Pivní lázně Chodová Planá - Chodovar

Prožijte originální zážitek v originálních Pivních lázních v Chodové Plané plných piva. Co je to pivo, to vám určitě nemusíme povídat. Vždyť je to snad náš nejoblíbenější národní nápoj, který nás proslavil po celém světě. Ale co jsou pivní lázně? Tady už asi mnozí tápou. Tak pojďte s námi pivní lázně objevit.

První lázně Chodová Planá jsou první pivní lázně v zemi. Pivní koupel, zábaly ze sladového květu, jako ozdravný nápoj speciální pivo - to vše se tu odehrává pod dohledem odborníků v Pivních Lázních Chodová Planá.

V čem jsou pivní lázně Chodová Planá výjimečné

Kožní, cévní a ischemické choroby se začaly léčit v pravých pivních lázních Chodová Planá, které byly otevřeny v hotelu U sládka v areálu Rodinného pivovaru Chodovar. Podobné zařízení jako je v Chodové Plané, které spojuje léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek, pivní lázně Chodová Planá jsou největší v Evropě.

Pivní koupel to je příznivá teplota vody, která způsobí mírné a postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Pivní lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Směs drcených bylin působí jako očistný peeling. Pivní kvasnice předávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy, čímž přispívají k jejímu celkovému zvláčnění a regeneraci. Pivní koupel v Chodové Plané prokazatelně zlepšuje také obranyschopnost těla.

Pivní lázně Chodová Planá to je stošedesátilitrová vana se naplní z poloviny minerální vodou a druhou polovinu tvoří běžná teplá voda. Dále se do ní napustí osm až deset litrů nepasterizované černé desítky Chodovar, která teče z pípy na okraji vany. Do 34 stupňů teplé pivní lázně se musí člověk ponořit na 25 minut, poté projde půlhodinovým zábalem a relaxací, k čemuž dostane vychlazené pivo, aby doplnil tekutiny. To je krásný zážitek z Prvních pivních lázní v Chodové Plané.

Pivní lázně - skutečně omlazovací efekt

medium2Protože jsou svaly a klouby po Pravé pivní lázni® optimálně prohřáté, doporučujeme pro docílení skutečně omlazovacího efektu částečnou masáž zaměřenou na unavené problémové partie těla nebo celkovou masáž uvolňující svalové napětí.

První pivní lázně to je odpočinek těla i duše, pomůže vám také pobyt v moderně zrekonstruovaném hotelu U Sládka s poklidnou rodinnou atmosférou. V restauraci Ve Skále si hosté mohou vychutnat staročeské gastronomické speciality, připravené podle historických receptur a ochutnat chodovarské pivo přímo z ležáckého sklepa. Umění sládků z Chodovaru reprezentuje rovněž řada dalších pivních specialit. Neváhejte a vyberte si některý z našich pobytů v První pivních lázních v Chodové Plané …


Chodová Planá ale není jen pivovar. Je to BEER WELLNESS LAND.

Překrásný historický areál pivovaru Chodovar a pivní lázně Chodová Planá je zároveň vyhledávaným turistickým místem. Svým návštěvníkům nabízí atraktivní prostředí stylové restaurace situované v části skalního labyrintu pivovarských sklepů, malé pivovarské muzeum, originální pivní lázně Chodová Planá nebo restauraci a beerrarium v historické budově sladovny.

Tip - Pivní slavnosti Pivovar Chodovar Chodová Planá

medium2Tradiční pivní slavnosti piva Chodovar - atraktivní program v pivovarské zahradě, klání o tituly Pivní rytíř a Pivní rytířka Chodovaru, netradiční prohlídky pivovarského provozu, pivní lázně, odemčené skalní sklepy, jízdy zvláštních vlaků, dětská zahrada, speciality na grilu...


Pivovar Chodovar vaří sedm druhů piv: lehké pivo KLASIK, světlé výčepní pivo Desítka, světlé ležáky Zlatá jedenáctka a President Premium a tři speciální druhy piv – 13% světlý Zámecký ležák Speciál, Černá Desítka a nově polotmavý kvasnicový Skalní ležák.


Pivní lázně Chodová Planá to je zážitek pro každého!
Jak jste si již určitě všimli, pivní lázně se hodí nejen pro milovníky piva, ale pro všechny. Vyzkoušejte si pivní lázně i Vy! Chcete strávit se svojí láskou víkendový pobyt v pivních lázních s nádechem historie a vůní piva? Objednejte si pivní lázně pro dva a nechte se příjemně rozmazlovat příjemným personálem, který je k vašim službám a vyplní Vám jakékoliv přání. Hledáte originální dárek k vánocům nebo svatební dar? Pivní Lázně Chodová Planá určitě nikoho nezklamou!

Po pivní koupeli turistika nebo cyklotrasa. V okolí pivovaru Chodová planá je hustá síť značených turistických cest a cyklotras krásnou přírodou Tepelské vrchoviny, hlubokými lesy v okolí Dyleně a Slavkovským lesem s množstvím minerálních pramenů. Cílem mohou být jak nedaleké Mariánské Lázně a Konstantinovy Lázně, monumentální kláštery v Teplé a Kladrubech, tak i romantické zříceniny hradů Gutštejna, Krasíkova či Volfštejna.

Jak se dostanete do pivních lázní v Chodové Plané? Chodová Planá leží na silnici č. 21 představující hlavní spoj z dálnice D5 na Mariánské lázně. Samotné Pivní lázně Chodová Planá pak najdete v hotelu U sládka, který leží přímo u silnice a jehož zářivou žlutou barvu prakticky nejde přehlédnout. Vítejte v pivních lázních Chodová Planá

Udělejte si radost a navštivte kterékoliv pivní lázně v Čechách. Budeme rádi, když Vám naše webové stránky wellness-romantika.cz pomohou najít cestu k nezapomenutelným zážitkům v pivních lázních.