Auto moto zážitky Auto moto zážitky

Auto moto zážitky po celé České republice

Dopřejte svým známým originální auto moto zážitky a darujte jim auto moto dárky, které je odpoutají od starostí všedního života.

Ty nejlepší zážitky

Každý má svůj sen. Vyberte svým blízkým zážitek, který si zamilují!

Darujte adrenalinové zážitky a potěšte sami sebe nebo Vaše blízké netradičním dárkem! Kategorie adrenalinové zážitky obsahuje i tyto aktivity: indoor skydiving, tandemový seskok a mnoho dalších.

Co takhle zkusit létat jako pták a vidět svět z ptačí perspektivy? Darujte sobě či svým blízkým neopakovatelný letecký zážitek.

Milujete jídla a pití, nebo sháníte nějaký dárek pro gurmány? Gurmánské zážitky jsou tou pravou volbou!

Darujte netradiční dárek svému muži, příteli nebo kamarádovi pro kterého je největším koníčkem rychlost, síla motoru a vše, co patří k motorismu.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva