Havajské masáže Lomi-Lomi Havajské masáže

Vybrali jsme pro vás - Havajské masáže

Havajské masáže Lomi-Lomi

Havajské masáže Lomi-Lomi

Masáž pocházející z Havajských ostrovů a je založena na rytmických technikách. Terapeutka při ní používá kromě prstů a dlaní hlavně především předloktí a lokty k vmasírování aromatických olejů do těla. Je při ní důležitý pohyb nohou. Původně havajská masáž vznikla z havajského tance HULA. Při havajské masáži dochází k harmonii mezi masírovaným a masérkou a to je ten důvod, který vede k pojmenování této masáže – Perla mezi masážemi.

Při masáži Lomi Lomi docílíte odstranění svalového napětí, stimulace krevního a lymfatického oběhu, zvýšení pružnosti kloubů a svalů a odeznění jejich bolesti, detoxikace celého organismu a pocitu vnitřního klidu a vyrovnanosti. Havajská masáž je přínosem nejen pro klienta, ale svým provedením i pro maséra. Pomáhá šetřit jeho sílu a energii. V dobách svého vzniku na Havajských ostrovech byla masáž Lomi Lomi pouze pro vyšší vrstvu obyvatel. Tenkrát celá procedura trvala až čtyři dny a byla označovaná za svatý rituál. Od té doby se techniky původní Lomi Lomi spojily s dalšími druhy masáží. V České republice se havajská masáž objevila poprvé v roce 2003 a stala se velmi vyhledávaným typem masáže. Speciální exotická aromaterapie používaná při havajské masáži Lomi Lomi zvyšuje pocit klidu a pohody.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajské masáže „LOMI LOMI“ je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Nejprve byla praktikována mezi Ali´i „vrchností“. Jedno sezení Lomi Lomi v tuto dobu trvalo čtyři dny i déle. Bylo velice důležité, kdo tuto terapii prováděl. Byla označována za svatý rituál. Postupně do této terapie pronikaly techniky a znalosti z jiných kultur a tím se vyvíjela do dnešní podobě. V České republice se poprvé objevuje v roce 2003. Základy terapie Lomi Lomi spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva