Jávské masáže Jávské masáže

Vybrali jsme pro vás - Jávské masáže

Jávské masáže

Jávské masáže

Jávské masáže mají více než 300 let starou tradici a jsou velmi důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury. Název Jávské masáže je odvozen od nejobydlenějšího ostrova v Indonésii – Jávy. Jávská masáž se orientuje především na působení ve tkáních svalů a pojivové tkáni. Za pomoci tlačících a hladících technik pomáhá při zmírnění bolesti svalů a kloubů. Jávská masáž celkově stimuluje a uvolňuje lymfatický systém a pomáhá celkově zlepšit krevní oběh. Jávské masáže pomáhají při uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Masáže blahodárně působí na celkový stav organismu, regeneruje pokožku a navozuje příjemnou náladu.

Jávské masáže odstraňují únavu a posilují regeneraci celého organismu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. V naší nabídce naleznete několik balíčků s jávskou masáží. Jávské masáže za pomoci základového oleje, éterického masážního oleje (jasmín, muškátový ořech, lemongrass), dále královská jávská masáž obsahující ošetření pro omlazení, relaxaci a osvěžení těla - tělový ratus, tělový scrub, jávskou masáž a tělovou masku. Dále nabízíme balíček Jávské princezny obsahující ošetření pro omlazení a relaxaci těla - tělový ratus, tělový scrub, Jávskou masáž a Jávskou pleťovou revitalizační kúru.

Jávská masáž zlepšuje krevní oběh

Jávské masáže jsou svým svým zaměřením na působení ve tkáních svalů a jejich vazivových obalech – fasciích, zvaných také jako pojivová tkáň. Pomocí tlačících a hladících technik se pracuje na zmírnění bolesti svalů a kloubů. Při jávské masáži se stimuluje a uvolňuje lymfatický systém a tělu se vrací jeho vlastní regenerační síla. Celkově se také zlepšuje krevní oběh. Jávské masáže jsou vyjímečné svým velmi silným tlakem působícím na sval, až dojde k jeho celkovému uvolnění a následné relaxaci. Jávské masáže jsou prováděny od konečků prstů až po kořínky vlasů, uvádí tělo do stavu harmonie.

Masáže

Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva