Lymfatické masáže Lymfatické masáže

Vybrali jsme pro vás - Lymfatické masáže

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže

Manuální lymfatické masáže jsou klinicky testované, jsou výborným prostředkem pro dobrou činnost lymfatického systému, který odvádí všechny škodliviny a cizorodé látky z těla. Lymfatické masáže se zakládají na znalostech lymfatického systému organismu. Funkcí lymfatického systému je odvádění všech škodlivin a cizorodých látek z těla. Odborník pomocí speciální hmatové techniky stimuluje lymfu, aby se dostala do mízních uzlin a nezadržovala toxiny v těle. Užívá přitom malého tlaku a nižší frekvence, než jsme zvyklí u klasických masáží. Pokud se škodliviny neodplavují, usazují se a mohou tak vznikat otoky, záněty nebo může přijít chronická únava.

Součástí lymfatické masáže je i nezbytná pomoc ze strany pacienty, ten musí dbát na správnou životosprávu, celkový životní styl, držení těla či dýchání. Mezi pozitivní účinky lymfatické masáže patří například zlepšení celulitidy, akné či lupénky, boj s obezitou – dochází k odvodnění organismu a správnému fungování metabolismu, předcházení nádorových onemocnění, prevence žilních otoků a bércových vředů. Lymfatické masáže jsou vhodnou prevencí pro lidi se sedavým zaměstnáním nebo naopak pro lidi, kteří musí dlouhodobě stát. Jsou velmi vhodné i pro lidi aktivní, pro sportovce, odlehčují svalové napětí a vyčerpání. Naopak nevhodná je lymfanická masáž pro ty, kteří trpí zánětlivými křečovými žílami, nádorovým, bakteriálním nebo virovým onemocněním.

Lymfatické masáže - lymfodrenáží lze masírovat

Nejoblíbenější jsou lymfatické masáže dolních končetin a hýždí. Kromě příznaků celulitidy umí odstranit otoky, pocit těžkých nohou, ulevit od svalové bolesti. Je však dobré lymfatické masáže spojit s pravidelným pohybem například jízdou na kole, plaváním či s delšími procházkami. Velmi oblíbené jsou i lymfatické masáže k odstranění otoků v obličejové části, otoků očních víček, k redukci váčků pod očima a druhé brady. Využít je lze lymfatické masáže při léčbě akné či v boji proti vráskám. Při potížích s častými migrénami a bolestmi hlavy, otoky rukou a prstů, bolestmi svalů je možno využít lymfatické masáže také. Lymfatická masáže nejsou vhodné pro osoby s implantáty, těžší srdeční vadou, velmi vysokým krevním tlakem a nedoporučuje se ani v těhotenství. Po prvních ošetřeních je cítit výrazné uvolnění, dostavit se může i zvýšené vyměšování sliznic, někdy se dostaví větší žízeň a zdravý pocit hladu.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva