Masáže tantra Masáže tantra

Vybrali jsme pro vás - Tantra masáže

Masáže tantra

Masáže tantra

Masáže tantra mají základy v tantrických a taoistických technikách, bioenergetice a reflexologii. Při masáži tantra nastává postupné probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Hravá a pestrá tantrická masáž se dotýká těla i duše a otevírá cestu k meditativním prožitkům v oblasti erotiky. Po přivítání v masérském salonu následuje úvodní rozhovor, při kterém máte možnost vyjádřit svá přání a případné obavy. V průběhu vlastní masáže tantra se nejprve prohněte, tím se uvolní celé tělo a pokračuje se vzrušující a smyslnou masáží lingamu/joni (genitálií). Probouzená sexuální energie prochází celým tělem. V laskavé posvátné atmosféře úcty k Vám i Vašemu prožívání si můžete tento neobyčejný zážitek bezezbytku vychutnat. Tantrická masáž má pevný rituální rámec a její součástí není pohlavní styk.

Masáže tantra se odehrávají v komfortně a luxusně zařízené místnosti, splňujícím ty nejnáročnější požadavky na hygienu. Hosté jsou hýčkány kvalitními materiály a přípravky. Můžete se těšit na profesionální a srdečný přístup v luxusním prostředí. Masáže tantra jsou v našem pojetí krásné masáží, která pomáhá rozvíjet smyslovost a může zahrnovat intimní masáže. Masáže tantra pomáhají rozvíjet i léčit sexualitu, a tím přispívají k celkovému ozdravení a zkvalitnění života. Po masáži budete odcházet nadšení a nabití energií.

Masáže tantra je ucelený rituál s prvky klasické masáže a tantry.

Masáže tantra jsou uceleným rituálem s prvky klasické masáže a tantry. Setkáte se v ní s doteky nejrůznějšího druhu – například omývání horkými žínkami, příjemným hlazením i agresivním hnětením. Masáže tantra doprovází příjemná hudba a nekonečno vůní. Masáže tantra začínají v lehkém přehozu, který Vám masér nebo masérka pomalu svlékne. Do masáže tentra je v některých případech zahrnuta i masáž joni či lingamu. V příjemné atmosféře můžete načerpat novou energii a radost ze života. V luxusně zařízených místnostech je samozřejmostí hygienické vybavení. Můžete se zde také osprchovat, a vše co budete k masáži tantra potřebovat bude pro Vás připraveno.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva