Medové masáže Medové masáže

Vybrali jsme pro vás - Medové masáže

Medové masáže

Medové masáže

Medové masáže je vhodné použít pokud jste vyčerpání a slabí v důsledku stresu, stáří, onemocnění, při napětí, depresi, nervových poruchách, stavech neklidu, je vhodná při detoxikaci organismu, nespavosti a bolestech hlavy, pomůže vám při střevních potížích, žaludečních nevolnostech, při nemocích ledvin a jater, při různých druzích očistných kúr. Příznivý vliv májí medové masáže i při revmatických onemocněních svalů a kloubů. Při medové masáži se med rozetře po zádech, kůže se prohřívá med se do ní vstřebává a váže na sebe toxiny. Ty se potom i s medem dostanou z těla a při opláchnutí se jich nadobro zbavíte. Medové masáže obnovují detoxikační schopnost organismu. Po medové masáži se doporučuje krátký odpočinek a dodržování pitného režimu. A jak napomáhat detoxikaci vlastního těla?

Medové masáže si dopřejte 2x do měsíce, dbejte na dostatečné množství přijímaných tekutin, potravu co nejčastěji konzumujte v přírodním stavu a dopřejte svému tělu jeden den v týdnu půst. Medové masáže jsou vhodné při potížích krevního oběhu, alergiích (pokud to není alergie na med), revmatických onemocněních svalů a kloubů, artróze, žaludečních a střevních poruchách, chronické rýmě a chorobách vedlejších dutin, při léčbě chronického únavového syndromu, bolestech hlavy, nervových poruchách všeho druhu, ochabování vitality a výkonnosti, jaterních chorobách, po operacích a dalších.

Medové masáže si musíte dopřát minimálně 2x měsíčně

Medové masáže nedoporučujeme, pokud máte alergie na med, otevřené rány, odřeniny, lupénku, ekzémy, nádorová onemocnění nebo velmi citlivou pleť. Medové masáže jsou celistvým ošetřením těla, ducha a duše. Záda jsou místo, na němž se vybouří pocity a konflikty. Při medové masáži je možné uvolnit duševní napětí. Medové masáže jsou speciální masážní technikou, při níž masér potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Medové masáže jsou díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů při niž dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle a trvale oslabují vaši imunitu.

Medové masáže trvají 20 - 60 minut (v závislosti na průběhu masáže), kdy med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem mimořádně účinné techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

Okamžitým efektem medové masáže je příjemná relaxace a mírná únava.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva