Orientální masáže Orientální masáže

Vybrali jsme pro vás - Orientální masáže

Orientální masáže

Orientální masáže

Orientální masáže jsou spojením několika odlišných stylů masáží. Orientální masáže nabízí jedinečnou kombinaci thajské, švédské, indické a Hot stones masáže. Je určena pro mimořádně unavené svaly, ale i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání. Základem orientální masáže je působení na akupresurní body. Za pomoci olejeůz extraktů jas¬mínu, santalo¬vého dřeva a limety dokonale obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii. Uvolňujíe toxiny z kloubů, svalů a měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, posiluje nervový systém a pomáhá odstraňovat bolesti páteře.

Orientální masáže si můžete vybrat z naší nabídky. Zažijete exotiku, která Vám přinese uvolnění celého těla i mysli, načerpáte energii a odnesete si příjemný zážitek! Orientální masáže zlepšují celkový zdravotní stav. Orientální masáže nastolují rovnováhu a harmonii jak v našich energických drahách, tak v orgánech. Některé orientální masáže přímo působí na akupresurní body.

Orientální masáže - užíjte si exotiku

Budete uvítáni v luxusním salonu kde Vám nabídnou malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo osvěžující nápoj. Zkušený personál Vám poradí, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradí Vám, která z orientálních masáží Vám uleví, nebo si vyberete co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha, koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva