Pivní lázně Cheb Pivní lázně Cheb

Vybrali jsme pro vás - Pivní lázně Cheb a okolí

Pivní lázně Cheb

Pivní lázně Cheb

I v Chebu můžete narazit na pivní lázně. Pivní lázně Cheb jsou situované ve stylových prostorách, kde si můžete pivních lázní dopřávat. Tyto prostory navozují pocit jeskyně a tak je netradiční zážitek doplněný ještě netradičnějším prostředím. Připravená je pro Vás i romantická koupel ve dvojité vaně pro případ, že byste si chtěli zakoupit romantický pobyt pro dva. Z pokojů máte možnost pokochat se krásným výhledem a pokud by Vám nestačil pouhý pohled z okna, můžete si pobyt v lázních obohatit procházkou krásnými zahradami chebského komplexu.

Součástí pivních lázní Cheb je pivní koupel ve vaně plné piva a relaxační masáž s bylinným olejem. Ta dodá Vašemu tělu ten správný požitek z prožitých momentů ve zdejších pivních lázních. V prostorách pivních lázní Cheb můžete hodit starosti za hlavu, můžete odpočívat, relaxovat, o Vaši pohodu se postarají nejen vitamíny a kvasinky v pivě Bernard. Na Bernardovy pivní lázně jistě hned tak nezapomenete a Vaše tělo i duše budou pozitivně ovlivněny blahodárnými účinky ještě dlouho po nádherném zážitku.

Pivní lázně - to by se vám mohlo líbit

Je tolik možností, kam vyrazit. Zamluvte si třeba pivní lázně a relaxujte od rána do večera.

Pivní lázně Cheb - koupel ve vaně plné piva

Bernardovy pivní lázně v Hotelu Stein jsou další možností, kde si vychutnat jedinečnou relaxační proceduru v podobě pivní koupele. Hotel se nachází v blízkosti Františkových Lázní a města Cheb. Připravil si pro své návštěvníky nezapomenutelnou nabídku v podobně Bernardovy pivní lázně Cheb. Ať jste pořádný chlap nebo zástupkyně něžnějšího pohlaví, koupel v pivní lázni s pivem Bernard se stane oblíbeným zážitkem pro každého z Vás. Příjemná atmosféra v pivních lázních Vám dodá zásobu každému z nás tolik potřebné energie a síly. Wellness Romantika Vám doporučuje víkendový pobyt pro dvave zdejších pivních lázních.

Pokud Vám zbude chvíle volného času, nezůstávejte pouze v hotelu. Jeho okolí nabízí několik zajímavých možností, jak prožít volný den. Máte možnost vypůjčit si horská kola, čtyřkolky, projet se na koni a nebo vyrazit na romantickou plavbu na lodičkách po přehradě. A na jaké pivo se tady můžete těšit? Proč míchat značky! Stejně jako do koupelové vany Vám zde načepují pivo Bernard. A proč zvolit právě tohle pivo? Tři věci dělají z Bernarda výjimečné pivo. Recept, specifický právě pro značku Bernard. Výjimečné suroviny a kvalitní slad, vyráběný ve vlastní humnové sladovně Bernard v Rajhradě u Brna, kde jsou zachovány tradiční způsoby výroby.

Pivní lázně

Bernardovy pivní lázně

Pivní lázně

Zároveň jsou zde používané nejkvalitnější odrůdy českého chmele, které garantují správnou hořkost. Také vlastní pramenitá voda z Českomoravské vysočiny má pro pivovarnictví ideální vlastnosti. Mikrofiltrace, ojedinělý postup závěrečného ošetření piva, který dělá z Bernarda skutečně výjimečné pivo. Podle vlastní chuti pak vyberete, který typ piva je ten pravý pro Vás. Pokud jste milovníkem country stylu, pak si určitě zamilujete pivovarskou restauraci a budete se tam cítit jako doma.

Bernardovy pivní lázně Cheb jsou ideální zejména pro páry, které osloví romantické prostředí, kde mohou společně relaxovat. Romantickou pivní koupel ve dvojvaně s přísadou piva Bernard můžete mít na přání doplněnou i o hudebním doprovodem v podobě relaxační hudby. Zdejší hotel nabízí i další wellness procedury, které si můžete vyzkoušet. Patří mezi ně např. finská sauna, whirlpool, římské aroma lázně, bylinné a senné koupele, sportovní a regenerační masáže či terapeutická cvičení. Ubytování v hotelu jsou rozhodně tím, co by nemělo uniknout Vaší pozornosti. Hotelové pokoje jsou navrženy v různých stylech a je jen na Vaší vůli, pro který se rozhodnete. Rozhodování to nebude ovšem lehké, protože všechny vypadají náramně. Hotel nabízí kromě kvalitního ubytování i široký výběr z wellness pobytů. Wellness dovolenou s možností sportu a zábavy si mohou vychutnat i rodiny s dětmi nebo firemní kolektivy.

Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva