Thajské masáže Thajské masáže

Vybrali jsme pro vás - Thajské masáže

Thajské masáže

Thajské masáže

Tento druh masáže je v poslední době velmi žádán hlavně pro její dobré výsledky a komplexnost. Téměř dva a půl tisíce let staré metodě thajské masáže dalo základ čínské a indické léčitelské umění. To se kombinuje s prvky akupresury a jógy. Thajské masáže na rozdíl od masáží běžných užívaných v Evropě trvá až tři hodiny. To platí, pokud by mela masérky zvládnout promasírovat celé tělo. Můžete si však vybrat i z masáží probíhajících po kratší časový úsek od 30 do 120 minut, variacemi může být třeba reflexní masáž nohou, olejová masáž, bylinková masáž, masáž zad a šíje, masáž obličeje nebo masáž proti stresu. Cílem thajské masáže je přinést fyzické i psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha.

Protlačováním a protahováním vybraných energetických drah a center, tlakových akupresurních bodů, se docílí odstranění blokád, uvolnění kloubů, šlach, vazů a svalů. Nejedná se pouze o masáž svalů, ale přímé působení tlakem a sílou maséra, který využívá vlastních palců, dlaní, loktů, kolen, pat a chodidel. Neopomenutelnou součástí Thajské masáže je i meditace před i během masáže. Naprosté zklidnění mysli a maximální možná koncentrace na masáž je podmínkou výsledného působení Thajské masáže.

Thajské masáže Vás uvolní

Při thajské masáži dosáhnete zlepšení krevního oběhu, posílení nervové soustavy a detoxikace těla. Thajská masáž se zaměřuje hlavně na svalstvo a klouby nohou a zad a svým působením uvolňují od bolesti těchto partií, příznivě ovlivňují chronické bolesti pohybového aparátu, slouží i jako terapie k potlačení účinků dlouhodobého stresu. Thajská masáž jsu vhodné i jako rehabilitace.

Na rozdíl od ostatních masáží se thajské masáže věnují celému tělu. Thajské masáže mají svou snahou přinést fyzické, ale také psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha. Thajské masáže vycházejí z prastaré léčebné nauky o drahách a toku energie v těle, jejíž správná funkce přináší tělu rovnováhu. Nejedná se pouze o hnětení svalů, ale přímé působení tlakem a sílou maséra, který využívá vlastních palců, dlaní, loktů, kolen, pat a chodidel. Velmi důležitou součástí thajské masáže je i meditace před i během masáže. Úplné zklidnění mysli a maximálně možná koncentrace na masáž je podmínkou výsledného působení thajské masáže.

Thajské masáže svým komplexním působením navozují harmonii v celém těle a uvolnění energie. V mnoha směrech unikátní metoda přináší relaxaci, při níž snadno ztrácíte pojem o čase a všedních starostech.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva