Turecké masáže Turecké masáže

Vybrali jsme pro vás - Turecké masáže

Turecké masáže

Turecké masáže

Turecké masáže se provádějí v tradičních tureckých lázních hamman. Čeká vás tam vůně orientu, horká voda a pára, zručný masér a dokonalá očista těla i ducha. Turecké masáže to je důkladné prohřátí celého těla, které podporuje nejen příjemně teplý interiér, ale i procedury probíhající v hammamu. Hammam se sestává z velké vytápěné místnosti spolu s menšími pokoji, kde probíhá mytí, peeling hrubou žínkou a mýdlové masáže. Turecká lázeň je příjemným místem pro setkávání i pro odpočinek. Ve spojení s důkladnou očistou a závěrečnou masáží odchází návštěvníci hammamu jako znovuzrození. Podle tradice vše začíná prohřátím v hammamu, poté vám masér provede peeling speciální žínkou kese. Ta dokonale odstraňuje starou a odumřelu kůži. Celkové uvolnění a relaxaci si dopřejete po závěrečné mýdlové masáži. Následuje tradiční turecká masáž.

Tradiční turecké masáže jsou ovlivněny orientálním masérským uměním, přebírá částečně prvky shiatsu, thajské masáže, reflexní masáže a techniky sportovních masáží.

Turecké masáže jsou ovlivněny orientálním masérským uměním

Tato masáž účinně metoda působí na nervový systém a pohybový aparát. Dochází při ní k odstraňování škodlivin z těla, k uvolnění svalů a blokád. Při vlastní očekávejte zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce autonomního nervového systému a odstranění bolesti. Turecké masáže působí skvěle na svaly dolních končetin, hýžďového svalstva, oblast zad, břicha, hrudníku a horních končetin. Součástí masáže je i masáž šíje vleže, která zabíhá i do hlavové části, uvolňuje svalstvo a zároveň prokrvuje pokožku šíje a hlavy.

V Turecku se lázním říká hammams. Účelem je uvolnit celé tělo a zlepšit jeho zdraví. Turecké masáže jsou prováděny na velkém, většinou kamenném stole za pomocí mýdla je tělo napěněno a masírováno krouživými pohyby. Díky klouzavosti po těle za pomocí mýdlových bublin je masáž velice energeticky účinná a příjemná.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva