Vyhlídkové lety Vyhlídkové lety

Zážitky vyhlídkové lety po celé České republice

Zakuste pocit, kdy se v tichu, volnosti, svobodě dotýkáte nebe. Z výšky několika set metrů Vás ohromí krásný pohled na jedinečnost kraje. Romatický žážitek ve dvou.

Ty nejlepší zážitky

Každý má svůj sen. Vyberte svým blízkým zážitek, který si zamilují!

Darujte adrenalinové zážitky a potěšte sami sebe nebo Vaše blízké netradičním dárkem! Kategorie adrenalinové zážitky obsahuje i tyto aktivity: indoor skydiving, tandemový seskok a mnoho dalších.

Co takhle zkusit létat jako pták a vidět svět z ptačí perspektivy? Darujte sobě či svým blízkým neopakovatelný letecký zážitek.

Milujete jídla a pití, nebo sháníte nějaký dárek pro gurmány? Gurmánské zážitky jsou tou pravou volbou!

Darujte netradiční dárek svému muži, příteli nebo kamarádovi pro kterého je největším koníčkem rychlost, síla motoru a vše, co patří k motorismu.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva