Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty

Wellness pobyty (relaxační) se staly hitem posledních let. Mnoho žen i mužů volí wellness pobyty jako odpočinek a relaxaci po náročné práci a wellness víkendové pobyty jsou čím dál tím více žádané jak u samotných žen, tak i u mužů a manželských párů. Ve volném překladu znamená wellness být fit a v tomto duchu se i tyto víkendové pobyty pořádají. Wellness pobyty zažívají nebývalý vzestup, který se nejspíše stane dlouhodobým trendem v oblastí trávení volného času pro mnoho lidí. S wellness pobyty přicházejí stále častěji lázně a tyto relaxační víkendy nalezneme jak v Čechách tak i v zahraničí. Tyto pobyty zahrnují zdravou stravu, masáže, návštěvy fitcenter a sauny ale i kosmetické služby, odreagování v bazénech a vířivkách a pro ženy pak i služby vizážistů, kadeřnic či kosmetické služby. Pokud hledáte atraktivní program na wellness pobyty po kterých se budete skvěle cítit, jsou naše stránky Wellness-Romantika tou pravou volbou pro vás.

Wellness pobyty jsou tak ideální formou dovolené nejen pro osoby se zdravotními problémy, ale také pro vytížené manažery a podnikatele, kteří touží po klidu a relaxaci.

Wellness pobyty, Wellness pobyt pro dva, Relaxační víkendy pro dva to jsou krásné zážitky...

Wellness víkendy se těší stále větší popularitě mezi našimi klienty. Proto nejen romantické víkendy, ale i pestrý výběr zaměřený právě na wellness pobyty přidáváme do naší nabídky. Vypravte se tedy za relaxací a vyberte si oblíbené lázeňské pobyty v našich, ale i zahraničních lázních, relaxační víkendy či populární wellness pobyty ve vyhledávaných hotelech po celé ČR. Víkendové wellness pobyty jsou od toho, abyste si odpočinuli a udělali něco pro své tělo a proto se snažíme, aby se nabídka wellness pobytů se zaměřením na wellness i nadále rozrůstala.

Naše víkendové wellness pobyty připravujeme s cílem nabídnout Vám co možná nejzajímavější prožití těch několika málo volných dní, které v současném uspěchaném životě máme. Wellness víkendy pro dva od nás poskytnou každému přesně to, po čem touží. Ať už si přejete strávit wellness víkend v luxusním zámeckém apartmánu, aktivní wellness pobyt na horách s kompletní nabídkou sportovního vyžití, relaxační či wellness pobyty v lázních s mnoha procedurami, krásný víkend ve dvou v romantické chaloupce, ale i wellness pobyty pro dámy nebo třeba pánskou jízdu v pivních lázních, naše wellness pobyty Vás zaručeně nezklamou. Nabízíme wellness pobyty pro dva, které osloví všechny věkové kategorie, máme wellness pobyty jak pro mladé páry tak pro seniory. Takže stres a pracovní vypětí hoďte za hlavu a vypravte se s námi na wellness pobyty, které najdete v naši nabídce.

Wellness pobyty

Wellness pobyty pro dva, Luxusní wellness víkend v Krkonoších... Co si vyberete?

Wellness pobyty

Rádi trávíte víkendy ve dvou? Tak právě pro vás zde máme několik tipů na nezapomenutelný wellness pobyty pro dva. Mohlo by se zdát, že víkend pro dva se hodí více jako dárek na Valentýna nebo k Vánocům. Něco pravdy na tom je, ale víkend pro dva je vhodný nehledě na svátek nebo datum.

Víkend pro dva je určen nejen těm, kteří mají nějaké výročí seznámení, prvního polibku nebo zasnoubení. Víkend pro dva je určen také těm, kteří jsou pracovně zaneprázdněni a chtějí si společně užít alespoň volné víkendy. Wellness víkend pro dva můžete věnovat také jako dárek u příležitosti výročí nebo jako svatební dar.

Wellness je slovem pocházejícím z anglického spojení well-being a znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Všechny wellness pobyty jsou připraveny tak, aby člověka navedly k zdravějšímu stylu života, a to ve všech jeho sférách. Výhodné Wellness balíčky jsou složeny z lehčích wellness procedur, optimální výživy a aktivního pobytu. Změňte svůj život od základů!

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Wellness a lázeňské pobyty

Víkendový hit posledních let - Wellness pobyty

Wellness víkendové pobyty, relaxační pobyty a romantické víkendy pro dva v oblíbených lokalitách po celé naši zemi jsou pro Vás pečlivě připraveny v nabídce našeho webu Wellness-Romantika.

Wellness víkendové pobyty, relaxační pobyty a romantické víkendy pro dva

Pokud tedy sháníte wellness pobyt pro svou partnerku či partnera, chcete překvapit dárkem rodinné příslušníky nebo třeba obdarovat novomanžele, tak jste na správném místě. Často složité hledání dárku Vám ulehčíme bohatým výběrem obsahujícím wellness pobyty nejen po celé České republice. V naši nabídce naleznete wellness víkendové pobyty pro dva s bohatým relaxačním programem jsou to pobyty zaručeně tím nejlepším dárkem pro každý pár, který touží po odpočinku, hýčkání a rozmazlování.

Tak nač ještě čekáte? Wellness hotely jsou připraveny na Váš vydařený wellness pobyt!

Chtěli jste dovolenou na týden a nevyšlo to? Nezoufejte, i pro Vás tu máme připravenou nabídku s wellness pobyty s ubytováním na 1 noc, 2 nocí a 3 denní za přijatelnou cenu. V ceně jsou už zahrnuty vybrané lázeňské procedury, které Vám dodají mimo jiné i energii, co už dávno potřebujete. Udělejte si čas a pojďte si vybrat wellness pobyty, které si oblíbíte.

Široká nabídka wellness pobytů. Nechejte se hýčkat a pečovat o své tělo při jednom z lákavých wellness pobytů

Pokud již nezbytně nutně potřebujete doplnit energii a dopřát svému tělu odpočinek, tak wellness pobyty jsou bezpochyby tím co hledáte. Wellness pobyty mají za cíl odpočinek, relaxace, regenerace organismu, péče o tělo a třeba Čokoládová masáž pro dva

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva