Masáže - vychutnejte si chvilku jen sami pro sebe

Masáže

Jak všichni víme, naše tělesné a duševní zdraví spolu úzce souvisí. Masáže Vám pomůžou zvládat psychické napětí a stres způsobují přílišné napětí svalů, které se může projevit na různých částech těla. V podstatě se jedná o jakousi řetězovou reakci. Pokud nemáme v pořádku část jednu, nemůže správně fungovat ani část druhá. Z toho pramení potíže s bolavými zády, ztuhlými rameny, pocit únavy a mnoho dalších potíží. Staletími prověřeným a účinným prostředkem pro regeneraci našeho organismu je masáž. Výborným doplňkem masáže jsou i kosmetika a pedikúra. Profesionální ošetření pleti je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče. Může pomoci při řešení problémů s pletí, ať jsou to již problémy funkční (mastná nebo suchá pleť), potíže s vadami pleti nebo následky přibývajících let. Kosmetické ošetření působí jako balzám na unavenou duši, který by si měl dopřát každý, kdo se chce dokonale uvolnit a udělat něco pro zdraví své pleti. K celkové péči o naše tělo patří i pedikúra. Na nohou stojíme celý život a jistě by si proto i ony zasloužily trochu více naší péče. Ať už pedikúru využijeme pouze jako relaxační techniku pro naše nohy, nebo potřebujeme pomoci zbavit se různých otlaků, kuřích ok nebo zrohovatělé kůže, šikovné ruce pedikérek nám určitě pomohou.

Příprava na masáž

Jestli jste ještě nikdy nebyli na masáži, nemáte se čeho obávat. Čeká Vás příjemná a relaxační záležitost. Pokud je to možné, je vhodné se před masáží osprchovat teplou vodou. Vaše tělo se tak prohřeje a prokrví, svaly se uvolní a masážní oleje a krémy se tak lépe vstřebají a účinek masáže se zvýší. Pokud jdete na masáž obličeje, je vhodné se odlíčit. Není vhodné se před samotnou masáží přejídat, alespoň jednu hodinu před masáží je vhodnější nejíst nic těžkého. Pokud by Vás trápil hlad, dejte si třeba ovoce nebo cereální tyčinku. Není vhodné nechávat si na sobě šperky nebo hodinky, při masáži by mohly překážek. Je velmi důležité, abyste informovali svého maséra případné alergii nebo přecitlivělosti na nějakou látku. Předejdete tk ošklivým alergickým reakcím. Jestli máte potíže s některou konkrétní částí těla a chcete, aby se na toto místo masér zaměřil, nebojte se to říct. Masáže rozhodně nejsou vhodné ve chvíli, kdy jste nachlazeni, máte chřipku nebo jiné horečnaté onemocnění nebo trpíte dalšími nemoci. Masáži se určitě vyhnete ve chvíli, pokud trpíte záněty kloubů, máte křečové žíly, kožní vyrážky, plísně, vředy, velké modřiny, nádory.

Masáže

Aromaterapie je masáž s aromatickou esenci

Masáže

Při aroma masáží se používají aromatické esence a oleje přírodního původu. Olej zahřátý na tělní teplotu je aplikován na kůži. Podle potřeby a pocitu klienta je prováděna buď masáž relaxační využívající pomalejší a plynulejší techniky, nebo masáž stimulační, která je energičtější a hmaty při ní užívané jsou hlubší. Stejně jako u jiných typů masáží může být i tato zaměřená na celé tělo nebo jenom na některou z problematických částí. Masáže se provádí na masážním lehátku a ty části těla, které nejsou v danou chvíli ošetřované, jsou zakryté prostěradlem. Vyberte si s naši nabídky masáže a aromaterepie.

Čokoládové masáže jsou masáže pro všechny

Čokoládová masáž rozjitří všechny Vaše smysly, Uvolňuje i zkrášluje. Vaše pokožka bude po masáži čokoládou nádherně vyhlazená a určitě se čokoládová masáž odrazí i na Vaší dobré náladě. Při masáži teplou čokoládou si přijde na své nejen tělo, ale i všechny naše smysly. Omamná vůně čokolády bude všude kolem Vás. Po masáži a krátkém odpočinku následuje osprchování těla. K naprosté dokonalosti stačí už jenom šálek horké čokolády nebo nějaká čokoládová dobrůtka. A proč se vlastně k masážím používá právě čokoláda? Čokoláda totiž tonizuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku, uvolňuje svaly, při dodržování pitného režimu detoxikuje organismus a v neposlední řadě podporuje vyplavování látek způsobujících dobrou náladu. Pokud máte chuť na něco neobyčejného, dopřejte si čokoládovou masáž.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Masáže

Havajská masáž Lomi-Lomi

Je to masáž pocházející z Havajských ostrovů a je založena na rytmických technikách. Terapeutka při ní používá kromě prstů a dlaní hlavně především předloktí a lokty k vmasírování aromatických olejů do těla. Při havajské masáži dochází k harmonii mezi masírovaným a masérkou a to je ten důvod, který vede k pojmenování této masážePerla mezi masážemi. Při této masáži docílíte odstranění svalového napětí, stimulace krevního a lymfatického oběhu, zvýšení pružnosti kloubů a svalů a odeznění jejich bolesti, detoxikace celého organismu a pocitu vnitřního klidu a vyrovnanosti. Vše máme pro Vás připravené, Havajské másáže jsou Vám k službám...

Japonská masáž Shiatsu

Shiatsu masáž obnovuje energetickou rovnováhu těla. Podle východního učení v těle proudí energie (čchi), kterou do těla přijímáme stravou a vzduchem (pránou). Čchi proudí v těle energetickými drahami (meridiány). Díky našemu nesprávnému životnímu stylu se tok energie blokuje a ta nemůže proudit tak, jak by měla. Techniky shiatsu masáže se obnovují přirozený tok energie, uvolňují bloky a zatuhlá místa. Shiatsu masáž je velmi příjemná masáž, která není bolestivá, uvolňuje celé tělo a navozuje harmonii mysli. Shiatsu masáž se provádí na podložce na zemi přes oděv, masérka používá při této technice dlaně, lokty, kolena i váhu celého těla. Tato masáž je vhodná téměř pro každého a může doplňovat a podporovat tradiční léčbu, má příznivé účinky na pohybový aparát a výrazné zlepšení pocítíte i při nervových onemocněních. Pro umocnění účinků masáže shiatsu nezapomeňte tuto proceduru pravidelně opakovat.

Jávské masáže

Jávské masáže mají více než 3000 let starou tradici a jsou velmi důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury. Název této masáže je odvozen od nejobydlenějšího ostrova v Indonésii – Jávy. Jávská masáž se orientuje především na působení ve tkáních svalů a pojivové tkáni. Za pomoci tlačících a hladících technik pomáhá při zmírnění bolesti svalů a kloubů. Jávská masáž celkově stimuluje a uvolňuje lymfatický systém a pomáhá celkově zlepšit krevní oběh. Jávská masáž pomáhá při uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkový stav organismu, regeneruje pokožku a navozuje příjemnou náladu. Odstraňuje únavu a posiluje regeneraci celého organismu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. V naší nabídce naleznete několik balíčků s jávskou masáží. Jávská masáž za pomoci základového oleje, éterického masážního oleje (jasmín, muškátový ořech, lemongrass), dále královská jávská masáž obsahující ošetření pro omlazení, relaxaci a osvěžení těla - tělový ratus, tělový scrub, jávskou masáž a tělovou masku. Dále nabízíme balíček Jávské princezny obsahující ošetření pro omlazení a relaxaci těla - tělový ratus, tělový scrub, Jávskou masáž a Jávskou pleťovou revitalizační kúru.

Manuální lymfatické masáže

Manuální lymfatické masáže jsou klinicky testované, jsou výborným prostředkem pro dobrou činnost lymfatického systému, který odvádí všechny škodliviny a cizorodé látky z těla. Tato masáž se zakládá na znalostech lymfatického systému organismu. Funkcí lymfatického systému je odvádění všech škodlivin a cizorodých látek z těla. Odborník pomocí speciální hmatové techniky stimuluje lymfu, aby se dostala do mízních uzlin a nezadržovala toxiny v těle. Užívá přitom malého tlaku a nižší frekvence, než jsme zvyklí u klasických masáží. Pokud se škodliviny neodplavují, usazují se a mohou tak vznikat otoky, záněty nebo může přijít chronická únava. Součástí lymfatické masáže je i nezbytná pomoc ze strany pacienty, ten musí dbát na správnou životosprávu, celkový životní styl, držení těla či dýchání. Mezi pozitivní účinky lymfatické masáže patří například zlepšení celulitidy, akné či lupénky, boj s obezitou – dochází k odvodnění organismu a správnému fungování metabolismu, předcházení nádorových onemocnění, prevence žilních otoků a bércových vředů. Lymfatické masáže jsou vhodnou prevencí pro lidi se sedavým zaměstnáním nebo naopak pro lidi, kteří musí dlouhodobě stát. Jsou velmi vhodné i pro lidi aktivní, pro sportovce, odlehčují svalové napětí a vyčerpání. Naopak nevhodná je tato masáž pro ty, kteří trpí zánětlivými křečovými žílami, nádorovým, bakteriálním nebo virovým onemocněním.

Masáž lávovými kameny

Tato masáž spojuje speciální masážní techniky s teplem, které vyzařují lávové kameny. Teplo přechází do ztuhlých svalů a napomáhá tak zbavit se stresu a napětí. Masáž lávovými kameny je účinná při boji s depresemi a stresem, pomáhá proti bolestem zad a kloubů, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny mají specifické vlastnosti, výborně akumulují teplo a při jeho uvolňování do těla uvolňuje i nějaké anionty kovů. Zvýšení efektivnosti lávové masáže napomáhají i zahřáté oleje. Nedílnou součástí této kúry je správné dodržování pitného režimu. Masáž lavovými kameny Vám vřele doporučujeme!

Masáže pro dva

Sdílený zážitek je mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému oříteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny. Tato masáž vás zbaví vás napětí a stresu, pomáhá i při bolestech zad a kloubů. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a v neposlední řadě zajistí optimální proudění energie v těle. Teplo vycházející z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů tím je uvolňuje, při této proceduře tak dochází i k uvolnění mysli. Uvolňované teplo a aniony některých kovů přispívají k regeneraci tkání. Lávové kameny mají i silnou energetickou vibraci. Jako masáž pro dva je vhodná i aroma masáž nebo havajská masáž Lomi Lomi.

Masáže tantra

Tantrická masáž má základy v tantrických a taoistických technikách, bioenergetice a reflexologii. Při masáži tantra nastává postupné probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Hravá a pestrá tantrická masáž se dotýká těla i duše a otevírá cestu k meditativním prožitkům v oblasti erotiky. Po přivítání v masérském salonu následuje úvodní rozhovor, při kterém máte možnost vyjádřit svá přání a případné obavy. V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte, tím se uvolní celé tělo a pokračuje se vzrušující a smyslnou masáží lingamu/joni (genitálií). Probouzená sexuální energie prochází celým tělem. V laskavé posvátné atmosféře úcty k Vám i Vašemu prožívání si můžete tento neobyčejný zážitek bezezbytku vychutnat. Tantrická masáž má pevný rituální rámec a její součástí není pohlavní styk.

Medové masáže

Medové masáže jsou vhodné použít pokud jste vyčerpání a slabí v důsledku stresu, stáří, onemocnění, při napětí, depresi, nervových poruchách, stavech neklidu, je vhodná při detoxikaci organismu, nespavosti a bolestech hlavy, pomůže vám při střevních potížích, žaludečních nevolnostech, při nemocích ledvin a jater, při různých druzích očistných kúr. Příznivý vlim má medová masáž i při revmatických onemocněních svalů a kloubů. Při medové masáži se med rozetře po zádech, kůže se prohřívá med se do ní vstřebává a váže na sebe toxiny. Ty se potom i s medem dostanou z těla a při opláchnutí se jich nadobro zbavíte. Po medové masáži se doporučuje krátký odpočinek a dodržování pitného režimu. Medovou masáž je vhodné provádět jednou do měsíce. Medovou masáž nedoporučujeme, pokud máte alergie na med, otevřené rány, odřeniny, lupénku, ekzémy, nádorová onemocnění nebo velmi citlivou pleť. Vyberte si z naši pestré nabídky, medové masáže jsou ideálním dárkem.

Orientální masáže

Orientální masáže jsozu spojením několika odlišných stylů masáží. Nabízí jedinečnou kombinaci thajské, švédské, indické a Hot stones masáže. Je určena pro mimořádně unavené svaly, ale i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání. Základem orientální masáže je působení na akupresurní body. Za pomoci olejeůz extraktů jasmínu, santalového dřeva a limety dokonale obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii. Uvolňujíe toxiny z kloubů, svalů a měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, posiluje nervový systém a pomáhá odstraňovat bolesti páteře. Už máte jasno v naši nabídce? Orientální masáže Vás potěší!

SPA zábaly a procedury

SPA zábaly a procedury trvají nejméně hodinu. Začíná peelingem, při němž se odstraní staré a odumřelé kožní buňky a zároveň se prokrví pokožka. Po peelingu následuje osprchování a odstranění peelingu z pokožky. Na lůžku vás potom čeká nanesení zvoleného tělového zábalu na celé tělo, zabalíme vás do folie a deky apak už budete jenom relaxovat po dobu 30 - 40 min. Pak se opět osprchujete a může ještě následovat ošetření tělovým balzámem. Zábaly napomáhají rychlému vylučování toxinů z těla, pomáhají zlepšit a lymfatický oběh, podporují potlačení celulitidu, zpevňují a prokrvují pokožku a působí příznivě i na bolesti kloubů. Uvolnění je dokonalé, pokud si k zábalu dopřejete i relaxační masáž obličeje. Máme vše připravené, jen si vybrat z naši nabídky SPA zábaly a procedurySPA zábaly a procedury...

Thajské masáže

Thajské masáže jsou v poslední době velmi žádán hlavně pro její dobré výsledky a komplexnost. Téměř dva a půl tisíce let staré metodě thajské masáže dalo základ čínské a indické léčitelské umění. To se kombinuje s prvky akupresury a jógy. Thajská masáž na rozdíl od masáží běžně užívaných v Evropě trvá až tři hodiny. To platí, pokud by mela masérky zvládnout promasírovat celé tělo. Můžete si však vybrat i z masáží probíhajících po kratší časový úsek od 30 do 120 minut, variacemi může být třeba reflexní masáž nohou, olejová masáž, bylinková masáž, masáž zad a šíje, masáž obličeje nebo masáž proti stresu. Cílem thajské masáže je přinést fyzické i psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha. Protlačováním a protahováním vybraných energetických drah a center, tlakových akupresurních bodů, se docílí odstranění blokád, uvolnění kloubů, šlach, vazů a svalů. Nejedná se pouze o masáž svalů, ale přímé působení tlakem a sílou maséra, který využívá vlastních palců, dlaní, loktů, kolen, pat a chodidel. Neopomenutelnou součástí masáže je i meditace před i během masáže. Naprosté zklidnění mysli a maximální možná koncentrace na masáž je podmínkou výsledného působení masáže. Při thajské masáži dosáhnete zlepšení krevního oběhu, posílení nervové soustavy a detoxikace těla.

Turecké masáže

Turecké masáže se provádějí v tradičních tureckých lázních hamman. Čeká vás tam vůně orientu, horká voda a pára, zručný masér a dokonalá očista těla i ducha. Důkladné prohřátí celého těla podporuje nejen příjemně teplý interiér, ale i procedury probíhající v hammamu. Hammam se sestává z velké vytápěné místnosti spolu s menšími pokoji, kde probíhá mytí, peeling hrubou žínkou a mýdlové masáže. Turecká lázeň je příjemným místem pro setkávání i pro odpočinek. Ve spojení s důkladnou očistou a závěrečnou masáží odchází návštěvníci hammamu jako znovuzrození. Podle tradice vše začíná prohřátím v hammamu, poté vám masér provede peeling speciální žínkou kese. Ta dokonale odstraňuje starou a odumřelu kůži. Celkové uvolnění a relaxaci si dopřejete po závěrečné mýdlové masáži. Následuje tradiční turecká masáž.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva