Jávské masáže Pivní lázně Chodová Planá

Vybrali jsme pro vás - Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá - Chodovar

Pivní lázně Chodová Planá - Chodovar

Prožijte originální zážitek v originálních Pivních lázních v Chodové Plané plných piva. Co je to pivo, to vám určitě nemusíme povídat. Vždyť je to snad náš nejoblíbenější národní nápoj, který nás proslavil po celém světě. Ale co jsou pivní lázně? Tady už asi mnozí tápou. Tak pojďte s námi pivní lázně objevit.

První lázně Chodová Planá jsou první pivní lázně v zemi. Pivní koupel, zábaly ze sladového květu, jako ozdravný nápoj speciální pivo - to vše se tu odehrává pod dohledem odborníků v Pivních Lázních Chodová Planá.

V čem jsou pivní lázně Chodová Planá výjimečné

Kožní, cévní a ischemické choroby se začaly léčit v pravých pivních lázních Chodová Planá, které byly otevřeny v hotelu U sládka v areálu Rodinného pivovaru Chodovar. Podobné zařízení jako je v Chodové Plané, které spojuje léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek, pivní lázně Chodová Planá jsou největší v Evropě.

Pivní koupel to je příznivá teplota vody, která způsobí mírné a postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Pivní lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Směs drcených bylin působí jako očistný peeling. Pivní kvasnice předávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy, čímž přispívají k jejímu celkovému zvláčnění a regeneraci. Pivní koupel v Chodové Plané prokazatelně zlepšuje také obranyschopnost těla.

Pivní lázně Chodová Planá to je stošedesátilitrová vana se naplní z poloviny minerální vodou a druhou polovinu tvoří běžná teplá voda. Dále se do ní napustí osm až deset litrů nepasterizované černé desítky Chodovar, která teče z pípy na okraji vany. Do 34 stupňů teplé pivní lázně se musí člověk ponořit na 25 minut, poté projde půlhodinovým zábalem a relaxací, k čemuž dostane vychlazené pivo, aby doplnil tekutiny. To je krásný zážitek z Prvních pivních lázní v Chodové Plané.

Pivní lázně - to by se vám mohlo líbit

Je tolik možností, kam vyrazit. Zamluvte si třeba pivní lázně a relaxujte od rána do večera.

Pivní lázně - skutečně omlazovací efekt

Protože jsou svaly a klouby po Pravé pivní lázni® optimálně prohřáté, doporučujeme pro docílení skutečně omlazovacího efektu částečnou masáž zaměřenou na unavené problémové partie těla nebo celkovou masáž uvolňující svalové napětí.

První pivní lázně to je odpočinek těla i duše, pomůže vám také pobyt v moderně zrekonstruovaném hotelu U Sládka s poklidnou rodinnou atmosférou. V restauraci Ve Skále si hosté mohou vychutnat staročeské gastronomické speciality, připravené podle historických receptur a ochutnat chodovarské pivo přímo z ležáckého sklepa. Umění sládků z Chodovaru reprezentuje rovněž řada dalších pivních specialit. Neváhejte a vyberte si některý z našich pobytů v První pivních lázních v Chodové Plané …

Překrásný historický areál pivovaru Chodovar a pivní lázně Chodová Planá je zároveň vyhledávaným turistickým místem. Svým návštěvníkům nabízí atraktivní prostředí stylové restaurace situované v části skalního labyrintu pivovarských sklepů, malé pivovarské muzeum, originální pivní lázně Chodová Planá nebo restauraci a beerrarium v historické budově sladovny.

Pivní lázně

Tip - Pivní slavnosti Pivovar Chodovar Chodová Planá

Pivní lázně

Tradiční pivní slavnosti piva Chodovar - atraktivní program v pivovarské zahradě, klání o tituly Pivní rytíř a Pivní rytířka Chodovaru, netradiční prohlídky pivovarského provozu, pivní lázně, odemčené skalní sklepy, jízdy zvláštních vlaků, dětská zahrada, speciality na grilu...

Jak jste si již určitě všimli, pivní lázně se hodí nejen pro milovníky piva, ale pro všechny. Vyzkoušejte si pivní lázně i Vy! Chcete strávit se svojí láskou víkendový pobyt v pivních lázních s nádechem historie a vůní piva? Objednejte si pivní lázně pro dva a nechte se příjemně rozmazlovat příjemným personálem, který je k vašim službám a vyplní Vám jakékoliv přání. Hledáte originální dárek k vánocům nebo svatební dar? Pivní Lázně Chodová Planá určitě nikoho nezklamou!

Po pivní koupeli turistika nebo cyklotrasa. V okolí pivovaru Chodová planá je hustá síť značených turistických cest a cyklotras krásnou přírodou Tepelské vrchoviny, hlubokými lesy v okolí Dyleně a Slavkovským lesem s množstvím minerálních pramenů. Cílem mohou být jak nedaleké Mariánské Lázně a Konstantinovy Lázně, monumentální kláštery v Teplé a Kladrubech, tak i romantické zříceniny hradů Gutštejna, Krasíkova či Volfštejna.

Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva