Masáže pro dva Masáže
pro dva

Vybrali jsme pro vás - Masáže pro dva

Masáže pro dva

Masáže pro dva

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva. Tato masáž vás zbaví vás napětí a stresu, pomáhá i při bolestech zad a kloubů. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a v neposlední řadě zajistí optimální proudění energie v těle. Teplo vycházející z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů tím je uvolňuje, při této proceduře tak dochází i k uvolnění mysli. Uvolňované teplo a aniony některých kovů přispívají k regeneraci tkání. Lávové kameny mají i silnou energetickou vibraci. Jako masáž pro dva je vhodná i aromatická masáž nebo havajská masáž Lomi Lomi.

Masáže pro dva to je zážitek a je dvojnásob příjemný. Masáž pro dva mohou využít páry pro začínající vztah otevře nové možnosti, pro dlouholeté vztahy je zajímavým zpestřením. Masáž pro dva je také vynikájícím dárkem k Valentýnu nebo k vánocům. Připravíme Vám luxusní dárkové poukazy s věnováním.

Masáže pro dva vás nabijí energií

Masáž pro dva to je hlavně masáž lávovými kameny. Masáž lávovými kameny Vás nabije energií, zbaví vás napětí a stresu, je prospěšná i při bolestech zad a kloubů. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje blokaci důležitých bodů na meridiánech a tím zajistí optimální proudění energie v těle. Předností masáže lávové masáže je, že teplo vycházející z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů. Tím se dokonale uvolní mysl i tělo.

Velká účinnost masáže lávovými kameny spočívá ve specifických vlastnostech lávových kamenů. Výborně akumulují teplo a do těla zároveň s teplem uvolňují i některé anionty kovů. To přispívá k rychlé regeneraci tkání. Kameny mají také mimořádně silnou energetickou vibraci. Pro zvýšení efektivnosti masáže se používají zahřáté oleje. Pro masáž lávovými kameny platí dodržování pitného režimu, který přispívá k odplavení toxických látek z těla.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva