Pivní lázně Ostrava Pivní lázně Ostrava

Vybrali jsme pro vás - Pivní lázně Ostrava

Pivní lázně Ostrava

Pivní lázně Ostrava

Pivní lázně Ostrava, výborná večeře a noc strávená na zámku Máte možnost stát se na zámeckými pány, určitě litovat. Pivní lázně Ostrava ve středověkém zámeckém sklepení, luxusní večeře v Zámeckém restaurantu s krbem a na závěr romantická noc v jednom z historických pokojů. To je naše nabídka, která skloubí představy mužů a žen o romantickém víkendu.

Zámecké pivní lázně Ostrava nabízejí úžasné spojení pivní lázně, uvolňujících masáží a kyslíkové terapie v prostředí středověkého sklepení. Pivní koupel probíhá v dřevěné kádi a je připravena ze surovin, které se používají při vaření zámeckého piva. V kombinaci s přírodní pivní kosmetikou má pak taková koupel hluboké regenerační a relaxační účinky. Po pivní koupeli Vám doporučujeme masáž a následný odpočinek v bavlněném zábalu.

Pivní lázně Ostrava - originální zážitek

Zámecké pivní lázně Ostrava nabízejí úžasné spojení pivní lázně, uvolňujících masáží a kyslíkové terapie v prostředí středověkého sklepení. Pivní koupel probíhá v dřevěné kádi a je připravena ze surovin, které se používají při vaření zámeckého piva.

Pivní lázně - to by se vám mohlo líbit

Je tolik možností, kam vyrazit. Zamluvte si třeba pivní lázně a relaxujte od rána do večera.

Pivní lázně Ostrava - to jsou pivní lázně na zámku

Zámecká kvasnicová káď je relaxační vířivá koupel s přídavkem pivních kvasnic, sladových extraktů, chmele a pivního balzámu PIKARD® trvající 30 minut. Potom následuje 20-ti minutová masáž zad a šíje dle Vašeho výběru buď lávovými kameny nebo masáž aromatická, medová, relaxační či obličejová, vhodná i pro těhotné ženy. To vše je doplněno, jak už jsme psali o kyslíkovou terapii, odpočinek na lehátku při zvýšené koncentraci kyslíku za pomoci kyslíkového koncentrátoru PLKT Krober 90 po dobu dalších 20-ti minut, k tomu 1,5l čepovaného světlého zámeckého ležáku PIKARD® na osobu. Ručníky, prostěradlo a pantofle jsou samozřejmostí. V rámci balíčku Pivní lázně Ostrava Vám nabízímě výběr ze dvou menu, které je nutné zvolit při rezervaci pobytu

Zámek Zábřeh se nachází v Ostravě - Zábřehu a jeho součástí je pivovar PIKARD. Zámecký pivovar byl rekonstruován v letech 2004-2007, ale tradice vaření piva je dokladována již od roku 1784. Zajímavostí je, že pivovar v roce 2009 přišel s pivním pšeničným speciálem Ženské pivo PIKARD, který je určený zejména pro jemnější dámské chuťové buňky.

Pivní lázně

Pivní lázně Ostrava Zábřeh

Pivní lázně

Pivní koupele PIKARD jsou spojením pivní koupele v dřevěné kádi, uvolňující masáže, odpočinku v bavlněném zábalu a kyslíkové terapie. To vše můžete prožit v příjemném prostředí středověkého sklepení, které nabudí tu správnou relaxační atmosféru. Aby byl Váš prožitek co nejvyšší je možné si během procedury vychutnat místní zámecké pivo PIKARD®. Po proceduře je pro Vás přichystána zámecká restaurace s nabídkou mnoha gurmánských specialit.

Zámecké pivní lázně Ostrava jsou provozovány v prostředí krásného Zámku Zábřeh v Ostravě Zábřehu. Zámek Zábřeh nabízí svým návštěvníků i další možnosti využití jako je zámecká restaurace, luxusní hotel. Bez zajímavosti není ani to, že každý pokoj je řešen v jiném originálním stylu ze života šlechty.

Zámecké pivní koupele PIKARD® jsou jedinečnou kombinací pivní lázně , uvolňujících masáží a kyslíkové terapie s luxusním prostředím nově překrásně zrekonstruovaného středověkého sklepa Zámku Zábřeh. Přijďte si odpočinout a načerpat nové síly. Pivní lázně Ostrava - dokonalé místo pro čas strávený ve dvou...

Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva